ghalesar
07 مرداد 1401 - 10:36

سیلاب در قطعه آرادان ـ سرخه در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد /‌ بازگشایی مسیر در کمتر از ۲ ساعت+فیلم

آغاز بارش‌های شدید و رگباری روز گذشته سبب شد تا بخشی از محور بین‌المللی تهران-مشهد به دلیل وقوع سیل در عصر روز دیروز مسدود شود که این انسداد در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شد.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، روز گذشته وقوع سیلاب از بالادست منطقه بین آرادان-سرخه در 50 کیلومتری شهر سرخه سبب انسداد مسیر بین‌المللی تهران-مشهد در این قطعه شد؛ موضوعی که به سرعت با تلاش نیروهای امدادی و مردمی و با حضور میدانی استاندار سمنان برطرف شد.

خبرگزاری تسنیمسمنانسمنانسمنانورود حجم بسیار بالای سیلاب به این مسیر و عبور بخش زیادی از آن در جاده، سبب ورود آسشیب به گاردریل و انسداد مسیر شده بود که بلافاصله با تلاش همه عوامل امدادی و مردم، این مسیر پرتردد و ترانزیتی بازگشایی شد.

نکته قابل توجه در این زمینه حضور میدانی شخص استاندار سمنان و همراهی وی با نیروهای امدادی و مردمی برای بازگشایی جاده بود که تنها چند دقیقه پس از انسداد مسیر رخ داد.

بر اساس گزارش خبرنگار تسنیم، تردد تا چند ساعت پس از بازگشایی در این مسیر با کندی صورت می‌گرفت؛ اما اکنون تردد در این محور مواصلاتی بین‌المللی به صورت روان در حال انجام است.

9 کشته و 16 مفقود در سیل شهرستان فیروزکوه

9 کشته و 16 مفقود در سیل شهرستان فیروزکوهآخرین وضعیت بارش‌ها در سیستان و بلوچستان| ذخیره‌سازی 120 میلیون مترمکعب آب پشت سد/ رکورد بارندگی شکسته شد

آخرین وضعیت بارش‌ها در سیستان و بلوچستان| ذخیره‌سازی 120 میلیون مترمکعب آب پشت سد/ رکورد بارندگی شکسته شدمسیرهای مسدود منتهی به روستای ابیانه نطنز بازگشایی شد

مسیرهای مسدود منتهی به روستای ابیانه نطنز بازگشایی شدهم اکنون به غیر از بخشی از محورهای روستایی در استان سمنان، تردد دیگر محورهای مواصلاتی به ویژه جاده‌های اصلی به صورت عادی و روان در جریان است.

انتهای پیام/363/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 489530